Zarządzanie

Organizowanie czasu swojego i innych, praca w zespole, zarządzanie projektami i ludźmi. Sztuka bycia liderem.

mistrz: Potrafisz nie tylko sam sprawnie zarządzać, ale tworzyć kolejnych dobrych zarządców. Tworzysz nowe metody zarządzania. Projekty kończysz z zapasem czasu. Nie tylko sam jesteś liderem, ale wykształciłeś kolejnych liderów.
fachowiec: Nie musisz walczyć z codziennym bałaganem i chaosem, bo dobre zarządzanie sprawiło, że entropia jest pod kontrolą. Swój plan dnia wykonujesz w całości. Twój zespół osiągnął efekt synergii. Projekty kończysz w terminie. Znasz metody zarządzania i dobierasz je optymalnie.
student: Ogarniasz, ale za mało. Codziennie walczysz z bałaganem i chaosem. Plan dnia częściowo działają. Praca zespołowa daje wyniki, ale efekt nie powala. Wszystkiego trzeba stale pilnować. Projekty kończysz, ale zwykle się spóźniasz. Znasz jakieś metody zarządzania, ale nie umiesz ich dobrze dobrać do potrzeb.
noob: Nie ogarniasz niczego, czas ci przecieka przez palce, wszędzie bałagan i chaos. Praca zespołowa daje takie same wyniki, co gdybyś to wszystko zrobił samemu. Projektów zwykle nie kończysz. Główną metodą zarządzania jest "jakoś to będzie".

Wróć na szczyt